TÜM SİPARİŞLERİNİZDE GEÇERLİ ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI!

Hakkımızda

Hakkımızda

Deri ve biz!

Lüksün, tutkunun ve kalitenin sembolü haline gelen deri ve diğer yüksek kaliteli materyallerden ürettiği ürünlerini dünya pazarı ile buluşturan şirket, MegaGear markası olarak fotoğraf makineleri için tasarlanan kılıfları global pazara sunarak beğeni kazandı.

Anadolu’ya taşınan değer

10 yılı aşkın deneyim, bilgi ve güç ile faaliyetlerini sürdüren şirket hem büyüme trendini sürdürmek hem de ülkesi için değer yaratıcı yatırımlar ile yenilikçi vizyonunu hayata geçirir. Bu süreç içerisinde kurum tarafından MegaGear markasının Çin’deki üretim çalışmaları Türkiye’ye kaydırılır. Ayrıca  Amerika , Kanada, Avustralya, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya ve İtalya pazarına binlerce ürün satışı gerçekleştirilir, buna ek olarak Dünyanın en büyük fotoğraf makinesi ve ekipmanları mağazası olan B&H Photo Video firması ile anlaşmalar imzalayarak pazarda hakimiyetini güçlendirir.

Yeni marka yeni tasarım

MegaGear ile elde edilen tecrübe ve bilginin daha farklı ürün tasarımları için kullanılması gerektiğine duyulan inanç, Otto Angelino iştirakini doğurdu. İstanbul Avrupa yakasında kurulu fabrikasında yüzde yüz yerli imalat gerçekleştiren şirket; Otto Angelino damgasına sahip cüzdan, çanta, kemer ve çeşitli deri aksesuar tasarımlarını moda dünyasına sunar.

Estetik, kalite, memnuniyet.

Takip edilen modern çizgi ve trendlerle en lüks ve kaliteli deri tasarımlarına imza atan şirket, büyük kitlelerin beğenisi kazanarak, üstün müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır. Bu bakımdan dünyanın en çok ziyaret edilen Amazon Amerika ve Avrupa web sitelerinde MegaGear ve Otto Angelino markalarıyla “Amazon Vendor” satıcı unvanı sahibidir.